Do ogrodu

Dezynfekcja przy użyciu kurtyn wodnych, urządzeń mobilnych (Mobi-Cool) i armatek zamgławiających (armatek wodnych)

W czasie pandemii Koronawirusa mamy zwiększone zapotrzebowanie na dezynfekcję różnych powierzchni, pomieszczeń, a nawet przestrzeni otwartych, takich jak ulice, parki, place zabaw, zewnętrzne części budynków, miejsca pracy, fabryki. UltraMist dostosował swoje dotychczasowe rozwiązania do bieżących potrzeb, jakimi są odkażanie, dezynfekcja i higieniczna czystość pomieszczeń, miejsc pracy i wszelkich powierzchni, a także ubrań i ludzi.

Nowe zadanie dla kurtyn wodnych – walka z koronawirusem

Kurtyna wodna, do tej pory używana do chłodzenia terenów otwartych i ludzi, po dodaniu środka dezynfekującego świetnie sprawdza się w roli urządzenia do dezynfekcji przestrzeni otwartych, ubrań i ludzi. Tę samą rolę jak klasyczne kurtyny w kształcie bramek, spełniają także słupki czy łuki. Można je ustawić na przykład przed wejściem do budynku, do zakładu pracy, do przychodni, do szpitala. Wystarczy stanąć pod urządzeniem dezynfekującym i możemy być pewni, że środki dezynfekujące rozpylane przez urządzenie do odkażania UltraMist zdezynfekują dokładnie ludzi i ubrania. To świetne rozwiązanie w dobie pandemii wykorzystywane do odkażania ludzi zwłaszcza przed wejściem do szpitala, czy przychodni.

Nowe zadanie dla Mobi-Coola – walka z koronawirusem

Mobi-Cool – przenośny wiatrak chłodzący, do tej pory wykorzystywany do chłodzenia ogródków restauracyjnych i przydomowych, teraz świetnie sprawdza się nie tylko w roli dezynfekatora przestrzeni półotwartych, takich jak dziedzińce zakładów pracy, ale również do odkażania pomieszczeń i sprzętów. Dodanie specjalnego środka do dezynfekcji zamienia Mobi-Cool w urządzenie do dezynfekcji dedykowane do wszelkiego rodzaju pomieszczeń, magazynów, zakładów pracy, fabryk, sortowni odpadów. Pompa wysokociśnieniowa i specjalne dysze zamgławiające rozbijają środek do odkażania na drobinki mniejsze niż 10 mikronów zapewniając, że środek dezynfekujący dotrze we wszystkie trudno dostępne miejsca i zakamarki. Wystarczy włączyć urządzenie do dezynfekcji Mobi-Cool, żeby mieć pewność, że wybrane pomieszczenie wraz ze znajdującymi się wewnątrz sprzętami zostanie odkażone i pozostanie higienicznie czyste. Jest to ważne ze względu na bezpieczne warunki pracy i zdrowie nas wszystkich.

W większych pomieszczeniach takich jak duże zakłady pracy, fabryki i sortownie odpadów sprawdza się system liniowy z dyszami rozpylającymi środek do dezynfekcji.

Armatki zamgławiające - dezynfekujące

Armatki zamgławiające (armatki wodne), do tej pory używane do redukcji odorów i zapylenia oraz do chłodzenia przestrzeni otwartych takich jak place budowy, wysypiska śmieci, teraz są stosowane do dezynfekcji wysypisk śmieci, placów, maszyn, dziedzińców oraz terenów publicznych takich jak parki, place zabaw, tereny zielone, ulice, chodniki i budynki. Armatka zamgławiająca wraz ze zbiornikiem na płyn i agregatem może zostać zainstalowana na pojeździe, co umożliwia opryskiwanie przestrzeni otwartych automatycznie w czasie jazdy, ułatwiając szybkie dotarcie do trudnodostępnych miejsc.

Szeroka gama urządzeń do dezynfekcji

Urządzenia do dezynfekcji od UltraMist to szeroka gama dezynfekatorów, mająca zastosowanie zarówno na zewnątrz, w przestrzeniach użytku publicznego, jak i wewnątrz pomieszczeń. Urządzenia do dezynfekcji UltraMist odkażają na zasadzie rozpylania środka do dezynfekcji, mamy jednak w ofercie również urządzenia takie jak oczyszczacze powietrza działające wewnątrz pomieszczeń i samochodów.

Cannoni