Do ogrodu

Dezynfekcja pojazdów z zewnątrz

Firma UltraMist wyszła naprzeciw zapotrzebowaniu w walce z pandemią koronawirusa i poszerzyła swoją ofertę o platformy do dezynfekcji pojazdów.

Oferujemy platformy do odkażania różnych typów pojazdów, w tym także pojazdów ciężarowych. Dezynfekcja samochodu jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Platformy do dezynfekcji samochodów są dostosowane do różnych wielkości pojazdów i są w stanie pokryć środkiem odkażającym całą powierzchnię - dolną, boczną i górną pojazdu. Nadają się do odkażania wszystkich rodzajów samochodów: osobowych, wszelkich typów pojazdów ciężarowych, vanów, camperów.

Teraz wypożyczanie pojazdów nie stanowi problemu. Każdy pojazd może zostać w pełni odkażony i przygotowany do wypożyczenia. Dotyczy to zarówno dezynfekcji samochodów używanych na budowach jak również do tych wykorzystywanych służbowo, turystycznie czy rekreacyjnie.

Campery stanowią bardzo atrakcyjny środek spędzania wakacji w obecnym czasie, dlatego ważne jest, żeby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom. Dzięki systemom do dezynfekcji samochodów odkażanie pojazdów jest bardzo łatwe. UltraMist posiada również ofertę do dezynfekcji wnętrz samochodów: oto link do informacji o dezynfekcji samochodów.

odkazanie