Do ogrodu

Redukcja zapylenia przy wyburzeniach

Rozbiórka i wyburzanie budynków wiążą się emisją z ogromnej ilością pyłu, który szkodzi pracownikom oraz osiada na wszystkim, co znajduje się dookoła: maszynach budowlanych, sprzęcie, samochodach, oknach innych budynków. Teraz wyburzanie może być bez pyłu! Armatki zamgławiające (albo armatki wodne) UltraMist skutecznie niwelują pylenie.

Działanie

Jak działa armatka wodna od UltraMist? - specjalne dysze pod wysokim ciśnieniem rozpylają drobinki wody o średnicy mniejszej niż 10 mikronów, które łącząc się z drobinką pyłu powodują jej opadanie. Co ważne: efekt ten uzyskuje się bez nadmiernego moczenia.

Armatka wodna ma jeszcze dodatkową funkcję – w upalne dni, kiedy praca na budowie jest uciążliwa z powodu wysokich temperatur, mgła wodna rozpylana przez armatkę może schładzać otoczenie, czym zwiększa komfort pracy.

Praca bez pyłu

Ludzie mieszkający obok wyburzanych obiektów często boją się o swoje zdrowie, apelują do władz i dziennikarzy, że pył jest wszędzie, wdziera się do mieszkań, a samochody wyglądają jak po burzy piaskowej. Okoliczni mieszkańcy boją się o zdrowie swoje i swoich dzieci, nie mogą wyjść z wózkiem na dwór. Wcale nie musi tak być – firmy stosujące armatki wodne UltraMist nie mają z tym problemu, a rozbiórka nie stanowi już zagrożenia ze względu na pylenie. Potężne chmury duszącego pyłu unoszące się nad rozbiórką to już przeszłość. Armatka wodna UltraMist wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracowników i mieszkańców, ponieważ każdy ma prawo do pracy w zdrowych i komfortowych warunkach.

Klimatyzator zewnętrzny na budowie

Jeżeli chodzi o komfort, armatka wodna UltraMist świetnie się sprawdza w przestrzeniach otwartych jako zewnętrzny klimatyzator, drobinki wody powodują ochładzanie temperatury powietrza i tworzą unikalny mikroklimat dla pracowników budowy. Czy tylko pracownicy biurowi mogą sobie pozwolić na komfort klimatyzacji? A co z pracownikami branży budowlanej, najbardziej narażonymi na wysokie temperatury w upalne dni? Czy klimatyzacja na budowie jest możliwa? Armatka wodna UltraMist jest idealnym rozwiązaniem dla pracowników budowlanych w miesiącach letnich, a teren budowy nie musi oznaczać rozgrzanej patelni i ekstremalnych warunków pracy. Armatka wodna UltraMist jest w stanie zapewnić pracownikom budowy komfort, aby mogli korzystać z dobrodziejstwa klimatyzacji i zrównoważonych warunków pracy.

redukcja_zapylenia