Do ogrodu

Urządzenia do dezynfekcji i odkażania BKM

W dobie zwiększonego ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się epidemii, UltraMist wyszedł naprzeciw zaistniałej sytuacji z nową linią produktów do oczyszczania powietrza i dezynfekcji pomieszczeń. W ofercie mamy profesjonalne urządzenia do dezynfekcji - oczyszczacze powietrza opracowane we współpracy z NASA, wykorzystujące najnowocześniejszą technologię do odkażania i oczyszczania powietrza z bakterii, wirusów, pleśni, grzybów i odorów. Dysponujemy urządzeniami dostosowanymi do różnych powierzchni do użytku w miejscach publicznych, przemysłowych, usługowych, a także w domach i w samochodach (tu świetnie sprawdza się przenośny oczyszczacz)!

Nowoczesna technologia z NASA

Oczyszczacze powietrza BKM (bacteria killer machine) do odkażania i dezynfekcji to profesjonalna linia urządzeń, która może być stosowana zarówno w miejscach użyteczności publicznej, firmach, jak i na użytek prywatny. Jak to działa? Oczyszczacz powietrza BKM wyposażony jest w lampy UV oraz w katalizator nano AHMPP, który zawiera sześć rzadkich metali katalitycznych i działa na zasadzie emisji elektronów. Aktywność fotokatalityczna została znacznie usprawniona poprzez zmniejszenie wielkości cząstek TiO2 z mikro do nano oraz przez dodanie specjalnego środka nawilżającego. Zespół nanometrycznych elementów charakteryzuje się dużą powierzchnią styku (duży stosunek powierzchni do objętości) rzędu setek lub tysięcy metrów kwadratowych na każdy centymetr sześcienny. Oprócz tego oczyszczacz powietrza BKM jest wyposażony w bakteriobójcze lampy UVC pokryte specjalnymi powłokami AHMPP, które przedłużają działanie lamp do 16000 godzin przy zachowaniu 80% mocy początkowej.

Bezproblemowa obsługa

Urządzenie do dezynfekcji BKM nie ma filtrów do wymiany, nie wymaga konserwacji i jest praktycznie bezobsługowe. Jedynie raz na dwa lata trzeba wymienić ogniwo AHMPP.

Wszechstronne zastosowanie

Oczyszczacze powietrza BKM są wydajne, energooszczędne, łatwe w obsłudze, z nowoczesnym designem, świetnie sprawdzą się dosłownie w każdym pomieszczeniu od 25m2 do 500m2. Można je stosować do dezynfekcji i odkażania między innymi w:

- szpitalach

- klinikach

- szkołach, przedszkolach, żłobkach

- sklepach, piekarniach, cukierniach

- gabinetach dentystycznych

- gabinetach kosmetycznych

- schroniskach dla psów

- hotelach

- kuchniach, stołówkach, restauracjach i barach

- biurach

- domach prywatnych

- samochodach (przenośny oczyszczacz)

Bezpieczeństwo

Urządzenie do dezynfekcji BKM od UltraMist jest bezpieczne dla ludzi w każdym wieku, zwierząt oraz produktów żywnościowych. Nowoczesny design i technologia sprawiają, że nie tylko świetnie sprawdza się do dezynfekcji i odkażania, ale również dobrze komponuje się z otoczeniem, a obsługa dezynfekatora BKM jest prosta, przejrzysta i niewymagająca. Oczyszczacz powietrza BKM sprawia, że nasze pomieszczenia są czyste, wolne od nieprzyjemnych zapachów, a przede wszystkich higieniczne i bezpieczne. Nasze miejsca pracy i odpoczynku stały się bezpieczną oazą w dobie zwiększonego narażenia na zachorowania.

W dobie pandemii musimy zwracać uwagę na restrykcyjne zachowanie higieny i odległości - dostosowanie się do surowych wymogów wpływa znacząco na jakość naszego życia. Dzięki urządzeniom do dezynfekcji BKM nasze życie wróciło do normy, można się z powrotem cieszyć każdym dniem w bezpiecznych i higienicznie czystych warunkach, a zdrowie nasze i naszych bliskich jest chronione.

BKM mobile03